אודות

אודות SEO GUIDE

SEO GUIDE הוקמה על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון של שנים בעולם השיווק באינטרנט, הכולל ניסיון בשיווק אתרים מהמובילים בישראל, בשווקים התחרותיים ביותר. החברה שמה לעצמה למטרה להוות בית חם המציע ללקוחותיו את כל פתרונות השיווק הקיימים באינטרנט, בהתאם לצרכיו. החברה פועלת על בסיס הגדרת היעדים השיווקיים של לקוחותיה ודוגלת במתן שירות אישי, יוזם ויסודי.

יסודיות ומסירות הן המרכיבים העיקריים בזהות המקצועית שלנו

SEO-GUIDE מספקת שירותי קידום אתרים לחברות בכל סדר גודל במטרה להגביר את הנוכחות שלהן במנועי החיפוש ולהגדיל את כמות המבקרים באתרים שלהן.  SEO-GUIDE מעניקה ללקוחותיה סל פתרונות שלם תחת קורת גג אחת הכולל את כל מרכיבי הקידום האורגני: מחקר מילות מפתח, הכנת דו”ח אופטימיזציה, ניתוח מתחרים והגדרת קהל לקוחות, חיבור האתר ל-Google Analytics ו-Google Webmaster Tools, כתיבת תוכן שיווקי ומאמרים לאתר, הטמעת דו”ח האופטימיזציה בפועל, השגת קישורים אל האתר (Back Links) והפקת דו”חות חודשיים. אנו מספקים סל שירותים שלם תוך הקפדה על עבודה יסודית ואיכותית, מסירות גבוהה ליעדים העסקיים של הלקוחות ושמירה על רמת מחירים תחרותית; כל אלה הופכים את SEO-GUIDE לשותפה אמיתית לצמיחה העסקית של לקוחותיה.

יותר מחברת קידום אתרים

SEO-GUIDE מאמינה ששיווק יעיל באינטרנט כולל יותר מקידום במנועי החיפוש; אנו מספקים ללקוחותינו שרותי שיווק משלימים כדי לוודא שהמסרים השיווקיים שלהם יופצו בכמה שיותר זירות מקוונות: הפקת סרטי תדמית והפצתם בערוץ יעודי ב-Youtube, הקמה וניהול של דפי עסק ב-Facebook וכתיבת תוכן שיווקי הן דוגמאות לשירותים משלימים שאנו מספקים המשפיעים הן על כמות הלקוחות הפוטנציאליים הנחשפים לשירותי החברה והן על העצמת המיתוג שלה; היכולת שלנו לספק מגוון רחב של שירותים מעניקה לנו יתרון יחסי על פני המתחרים ומאפשרת ללקוחותינו להינות מפתרונות שיווק מלאים מול ספק אחד בלבד. לקוחותינו הנמנים על קשת רחבה של תחומי עיסוק, מדווחים על גידול מגמתי בכמות הפניות ועל שביעות רצון מאיכות העבודה ורמת השירות הגבוהה.

שירות היא מילת המפתח

SEO-GUIDE יודעת ששירות טוב ומסור הוא המפתח לשמירה על מערכת יחסים בריאה, יעילה וארוכת טווח. אנו עושים הכל כדי שלקוחותינו יהיו מרוצים, יתפנו לנהל את עסקיהם ויראו בנו שותפים מסורים להצלחתם.