בנית אתרים לעסקים קטנים

אתרים לעסקים קטנים אינם שונים בהכרח בייעודם מאתרים לעסקים בינוניים או גדולים, אלא שהם מושפעים משני גורמים משמעותיים מאד: תקציב ומיקום גיאוגרפי.

  1. בנית אתרים לעסקים קטנים: תקציב

שיקולי תקציב מהווים תמיד נקודה בעלת חשיבות עליונה בתהליכי קבלת החלטות, בודאי כשמדובר בתקציבי שיווק של עסקים קטנים ובינוניים. על פי רוב בעלי עסקים קטנים אינם מסוגלים להעמיד תקציב גדול לטובת השקעה באתר אינטרנט ולכן הם מחפשים פתרונות זולים יחסית. אחת הטעויות הנפוצות שבעלי עסקים קטנים עושים היא להתייחס למחיר כאל המרכיב החשוב ביותר בתהליך קבלת ההחלטות. הטעות הזו קריטית היות והיא מובילה כמעט תמיד להחלטות שגויות, מהטעם הפשוט שמי שמחפש מוצר זול – כמעט תמיד מקבל מוצר גרוע. זה נכון לגבי טיסות, מוצרי חשמל, צימרים וכן – גם לאתרי אינטרנט.
אין משמעות הדבר שאי אפשר לבנות אתרים לעסקים קטנים בזול ולקבל מוצר איכותי; אלא שיש לבדוק טוב טוב מה מקבלים בעד הכסף שאתם משקיעים, ולדעת שההצעה הנמוכה ביותר היא בדרך כלל גם הגרועה ביותר; גם בוני האתרים צריכים להרוויח ואם הם מוכנים לעבוד עבור פרוטות, כנראה שהמוצר שלהם לא ישרת אתכם נאמנה.

לפני שאתם מחליטים היכן להוציא את הכסף שלכם, הכינו רשימה של הדרישות שלכם מהאתר:
– מה אתם רוצים שגולשים יעשו בו?
– האם יש חשיבות גבוהה לתמונות או קטעי וידיאו?
– עד כמה חשובה לכם העצמאות בכל הקשור לעדכון מידע באתר (מאד!)?

לאחר שגיבשתם רשימת דרישות בסיסית והגדרתם את התקציב, השוו בין מספר חברות לבניית אתרים לעסקים קטנים ובקשו כמה שיותר מידע: אילו אתרים דומים הם בנו בעבר? האם אתרים שהם בנו זוכים לכניסות רבות? כיצד נראית מערכת הניהול של האתרים שלהם? איזו תמיכה שוטפת הם מעניקים ללקוחותיהם?

  1. בנית אתרים לעסקים קטנים: מיקום גיאוגרפי

     

בניית אתרים לעסקים קטנים מצריכה התחשבות בקהל היעד; על פי רוב עסקים קטנים מספקים שירותים לקהלים ברדיוס מצומצם יחסית. לפני שאתם משלמים לחברה לבניית אתרים לעסקים קטנים, שאלו את עצמכם האם קהל היעד שלכם נוטה להשתמש באינטרנט כדי לחפש את השירותים שלכם? אם החלטתם שלא, אזי תפקידו של האתר שלכם הוא להוות כרטיס ביקור מורחב ולא יותר מזה. אתר תדמיתי פשוט לא צריך לעלות לכם הרבה כסף, אך חשוב שככרטיס ביקור הוא יציג אתכם בכבוד. אם החלטתם שכן – קהל היעד שלכם משתמש באינטרנט כדי לחפש אתכם, אזי עליכם לדעת במדויק כיצד הוא מחפש מידע ברשת ולהזין לאתר שתבנו תכנים מדויקים ורלוונטיים ככל שניתן לשאילתות הגולשים.

לא משנה איזו החלטה תיקחו ועם איזו חברה לבניית אתרים לעסקים קטנים תבחרו לעבוד, אל תתפשרו על מערכת ניהול התוכן! מערכת ניהול תוכן מיושנת לא רק שלא תשרת אתכם, היא תגרום לכם להיות תלויים בחברת הבניה בכל צעד ושעל, כך שבשורה התחתונה תוציאו הרבה יותר ותקבלו הרבה פחות!

בניית אתרים לעסקים קטנים היא צעד חשוב וככזה חשוב לעשות אותו לאחר בדיקה מדוקדקת ולוודא שמתקבלת תמורה מלאה לתקציב שלכם.

לקבלת הצעת מחיר עוד היום – התקשרו ל-052-3113515 ונשמח לעמוד לרשותכם!