כתיבה שיווקית באנגלית

כתיבת שיווקית באנגלית מיועדת מן הסתם לאתרים בשפה האנגלית, המציעים את מרכולתם הן ללקוחות מעבר לים והן ללקוחות דוברי אנגלית בישראל. אתרי אינטרנט מצליחים, המבקשים להגדיל את קהל הלקוחות שלהם, נדרשים לתרגם חלק או את כל תכני האתר שלהם לאנגלית. היות ותרגום “קר” של טקסט אינו מהווה למעשה כתיבה שיווקית באנגלית, יש לוודא שכותב התכנים בקיא ברזי השפה ומשכיל לבחור באופני ניסוח נכונים.

 כתיבה שיווקית באנגלית נפוצה בעיקר בקרב אתרים של חברות טכנולוגיה וסטארט אפ, שמקור חלק הארי של מחזור המכירות שלהן במדינות אירופה, אמריקה ואסיה. עם זאת, קיים בארץ פלח אוכלוסיה גדול של מהגרים ממדינות כמו ארצות הברית ובריטניה, המעדיף לצרוך  תכנים בשפת האם שלו. שימוש בכלי מילות המפתח של גוגל מסייע באיתור האופנים בהם דוברי וכותבי אנגלית בישראל מחפשים מידע באינטרנט.

 כתיבה שיווקית באנגלית לתושבים ישראליים פונה מן הסתם לקהל ממוקד שיחסית קל לאפיין. יש בכך יתרון מסוים המתבסס על ההומוגניות של קבוצות קטנות; מומלץ לנצל את היתרון הזה לטובתכם, ולייצר תוכן שיווקי באנגלית בהיקף ואיכות גובהים ביחס למתחרים שלכם. רוב אתרי האינטרנט בישראל לא מכילים יותר ממספר בודד של דפים באנגלית, רובם מנוסחים בצורה לקויה וכמעט ואינם מתחלפים. הקפדה על ניסוח נכון ותדירות פרסום קבועה, יסייעו לכם להגיע בקלות יחסית לקהל יעד ממוקד ורלוונטי.

 SEO GUIDE מייצרת כתיבה שיווקית באנגלית לכל לקוח, בכל תחום ובכל סדר גודל. כותבי התכנים שלנו דוברי אנגלית כשפת אם ובקיאים לחלוטין בדקויות הקטנות ביותר של השפה. לצד כתיבה שיווקית אנו מציעים ללקוחותינו גם אפשרויות נוספות ליצירת תוכן שיווקי, כגון סרטי תדמית ושירותי קריינות.