הפקת סרטי תדמית וסרטי הדרכה לעסקים

סרטי תדמית וסרטי הדרכה לעסקים

סרטי תדמית הם דרך נהדרת להפצת מסרים שיווקיים, חיזוק מותגים והגדלת מכירות;

עם התעצמותו ההולכת וגוברת של Youtube והשתלטותם ההדרגתית של מכשירים חכמים (טבלטים וטלפונים חכמים) על שוק המחשבים הניידים, הצריכה של תכני וידאו רק תופסת תאוצה; הצרכנים – שכולם נמצאים גם ובעיקר באינטרנט – אינם סבלנים כבעבר לטקסטים ארוכים; אמנם יש לכך השלכות חברתיות משמעותיות על רמת הסבלנות שלנו, אך היות ובשיווק עסקינן, עלינו לקחת בחשבון שאנחנו צריכים לדעת להעביר מסר בצורה מהירה, מקורית וברורה; סרטי תדמית הם הדרך הטובה ביותר לעשות זאת! ניתן להפיץ אותם בכל פלטפורמה (Youtube, Facebook, אתר אינטרנט, דף נחיתה) ולכל מכשיר (טלפונים חכמים, טבלטים, מחשבים ניידים).

תהליך יצירת סרטוני התדמית נעשה בצורה מתודית כדי להעניק לכם את התמורה המלאה לכספכם, ולמקסם את השפעת הסרטונים על השגת היעדים השיווקיים שלכם:

  1. הגדרת מטרות: מה אנחנו רוצים שהסרטון ישיג – חשיפה למוצר? חשיפה לשירות? מבצע? מחיר? ייחודיות? חשוב שנגדיר היטב את המטרות כדי שנדע לתרגם אותם לתסריט מנצח.
  2.  מי הוא קהל היעד שלנו? ככל שנגדיר בצורה מדויקת יותר את קהל היעד, כך נדע לדייק את המסר שאנחנו רוצים להעביר ואת אופן העברתו.
  3. מה התקציב שלנו? כמו לפני כל בחירה באפיק שיווקי, לכסף תפקיד מכריע בהחלטות שקשורות באמצעי היצור של הסרט (סוג מצלמות, מספר משמרות עריכה, אפקטים, צוות וכן הלאה).
  4. תסריט: תסריט מהוקצע ומדויק מהווה מפתח לעבודה מהירה, חסכנית ומדויקת. התסריט יכיל את המסרים השיווקיים שהגדרנו ויעביר אותם בצורה מהנה, מקורית ומהירה לקהל היעד שלנו.
  5. הפקה: ההפקה תבוצע תוך שימוש בציוד מקצועי ביותר כדי להגיע לתוצאות מעולות.
  6. עריכה: עריכת הצילומים משלבת יחד את כל המרכיבים שמייצרים בסוף התהליך מוצר מנצח: מוסיקה, קריינות, גרפיקה, אפקטים ותרגום.
  7. מסירת הסרטון המוגמר: חשוב למסור את הסרטון הן על גבי דיסק והן כקובץ לשימוש באינטרנט.

סרטון הדרכה לאמיליה – בוטיק שוקולד:

סרטון ויראלי ליוסף גבות:

 

סרטון לאתר ונוס לימוזין: