בניית אתרי סחר

בניית אתרי סחר באמצעות ווקומרס (WooCommerce) – התוסף הפופולארי בעולם ההופך כל אתר וורדפרס לחנות מקוונת.

עם מליוני התקנות פעילות, ווקומרס הוא אחד התוספים (פלאגינים) הפופולאריים ביותר לוורדפרס ופלטפורמת האיקומרס (E-Commerce) הפופולארית ביותר בעולם. האתר built with מדווח כי בקטגוריית אתרי הסחר מתוך מיליון האתרים עם הטראפיק הגדול בעולם, ווקומרס מחזיקה בנתח של 28%, כשאחריה Shopify עם 19%, Magento עם 9% ושאר הפלטפורמות עם נתח מצרפי של 45%.

מה הופך את ווקומרס לפלטפורמת סחר פופולארית כל כך?

1. ווקומרס חינמית לחלוטין (ולפי הבטחת המפתחים – גם תשאר כזו)

השימוש בווקומרס אינו מצריך רכישת רישיון והוא חופשי לגמרי. מאחורי התוסף הפופולארי הזה עומד צוות של מפתחים מסורים שמעדכן אותו כל הזמן. בעלי חנויות שרוצים להרחיב את הפונקציונאליות של ווקומרס יכולים לרכוש תוספים נוספים בתשלום מתוך מאגר עצום של תוספים, אך ווקומרס עצמו חינמי, כמו גם העדכונים שלו.

2. ווקומרס הוא תוסף פשוט ואינטואיטיבי

התקנת ווקומרס קלה ומהירה: תהליך ההתקנה בנוי משלבים עוקבים והוא פשוט וקל מאד להשלמה. לאחר השלמת ההתקנה האתר יכול להתחיל למכור ולנהל מוצרים מאותה מערכת ניהול (וורדפרס). פשטות התהליך מאפשרת לכל בעל אתר ללא כל ידע או רקע בתכנות, להפוך את אתר האינטרנט שלו לחנות סחר מקוונת.

3. זו מערכת ניהול אתרי הסחר הפופולארית בעולם

מליוני המשתמשים במערכת מבססים את חוזקותיה ויכולותיה של המערכת בהיבטים הבאים:

 • יכולת לטפל באלפי לקוחות ומוצרים
 • מתן פתרון טכנולוגי איכותי לבעלי חנויות בכל קטגוריה והיקף (ובהמון שפות – כולל כמובן בעברית)
 • היקף המשתמשים העצום והעובדה שהמערכת מבוססת קוד פתוח, הובילו לכך שישנן אלפי קבוצות תמיכה ומדריכים חינמיים ברחבי הרשת לכל צורך או בעיה שעומדת לפתחו של בעל חנות ווקומרס
 • בעלי חנויות ווקומרס שמבקשים להרחיב את הפונקציונאליות של החנויות שלהם, לממשק אותן עם מערכות אחרות (לניהול מלאי למשל) או להטמיע בהן מקטעי קוד לכל צורך שהוא, יכולים בקלות למצוא אלפי מפתחים איכותיים מכל רחבי העולם בעלויות הוגנות, בהתאם לצרכים שלהם

4. ניתן לעצב ולהציג את דפי החנות באינסוף אפשרויות

עם ווקומרס יש לכם שליטה מוחלטת בנראות של דפי החנות שלכם. אתם יכולים לרכוש או לבחור תבנית עיצוב חינאמית מתוך אלפי מאגרים ברחבי הרשת ולשנות את נראות החנות שלכם בהתקנה פשוטה ומהירה. יתרה מכך, היות שווקומרס וורדפרס הן מערכות מבוססות קוד פתוח, כל מתכנת שמכיר את המערכות האלה – ויש אלפי מתכנתים מעולים עם ניסיון בוורדפרס וווקומרס ברחבי העולם – יכול לשנות נראות החנות או להטמיע בה פיתוחים ייחודיים שישפרו את הפונקציונאליות שלה. גם ללא שימוש במפתחים, כלים לבניית עמודים כמו אלמנטור (Elementor) מאפשרים לבעלי אתרי ווקומרס לעצב בעצמם כל עמוד בחנות המקוונת שלהם.

כשמדובר בשליטה בעיצוב החנות או האתר שלכם – לווקומרס ווורדפרס אין באמת מתחרים.

קבלו עכשיו הצעה לבניית חנות WooCommerce מדהימה

  5. ווקומרס מתעדכנת ומתפתחת כל הזמן

  צוות המפתחים של ווקומרס מעדכן את התוסף באופן קבוע ושומר אותו עדכני אל מול התפתחויות בתחום החנויות המקוונות.

  6. אין הגבלה לאפשרויות הפיתוח

  באמצעות התקנת תוספים או הטמעת קוד ייחודי, אתם יכולים להוסיף לאתר הווקומרס שלכם כל פונקציונאליות שתעלו על דעתכם. אתם יכולים לרכוש תוסף שיעשה את העבודה בעלות של כמה עשרות דולרים, או להשתמש בשירותיו של מתכנת שיכתוב עבורכם קוד שיבצע בדיוק את מה שתגדירו; ווקומרס היא מערכת גמישה מאד וניתן לעשות איתה כמעט כל מה שרוצים.

  7. ניתן למכור באמצעות ווקומרס כל סוג של מוצר

  עם ווקומרס אתם יכולים למכור כל סוג של מוצר: מוצרים פיסיים, מוצרים וירטואליים, הזמנות, פגישות, מנויים ועוד.

  8. מפתחים, מעצבי אתרים ומקדמי אתרים – כולם פועלים באותה סביבת עבודה

  ווקומרס מוכרת ומעודפת על ידי מפתחים, מעצבי אתרים, אנשי שיווק דיגיטלי, מקדמי אתרים ובעלי חנויות. האפשרות של כל איש מקצוע לגשת לאותו אתר ולבצע בו את השינויים הנדרשים (תוכן, עיצוב, פיתוח, שיווק, קידום) מבלי להפריע אחד לשני, הופכת את המערכת לפופולארית ובעלת ערך עצום לבעליה.

  בנוסף לכך, ווקומרס אופטימאלית לקידום אתרים (SEO) ואפשר לכבוש באמצעותה דירוגים גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל. היא מהירה ו-Mobile Friendly ולכן מועדפת על אלפי מקדמי אתרים ברחבי העולם.